Jak nauczyć się zmysłowych ruchów w pole dance

Poradnik dodany przez: MiAnna
7927 0

Przeraża Cię sensualny taniec? Uważasz, ze ruszasz się jak kołek i tylko byś się "zbłaźniła" próbując kobiecych ruchów? Po prostu kolokwialnie mówiąc NIE P***DOL :).

Zmysłowy taniec to umiejętność, którą możesz nabyć dzięki treningowi - musisz ćwiczyć, by się nauczyć! Jednym przychodzi szybciej innym trudniej, ale fakt jest taki: musisz znać techniczne wskazówki i próbować, próbować, próbować. Na początek kilka łatwych, ale bardzo ważnych rzeczy. Próbuj od jednej, dwóch wskazówek - a potem łącz więcej elementów w tańcu. Nie musisz układać choreografii! Im częściej będziesz trenować na freestyl'u, tym szybciej załapiesz płynność ruchów.

Pole dance, to może nie najpopularniejsza dyscyplina w naszym kraju, ale sukcesywnie dociera do coraz to większej rzeszy osób. Jest to zmysłowy taniec, który można potraktować z powodzeniem jako pełnoprawny sport. Więc jak już wcześniej powiedziałam, musicie przede wszystkim uzbroić się w cierpliwość i wytrwałość, bo praktyka czyni mistrza, więc trenujcie, trenujcie i jeszcze raz trenujcie. 

Jeśli uśmiechniecie się dobrze do Waszego faceta i przymocuje Wam rurę, to ćwiczenia taneczne w domu wykonacie bez najmniejszego problemu :). W niektórych rurę też ominiecie, ale w wielu ruchach będzie niezbędna, w końcu to pole dance, więc pewne atrybuty są koniecznie i niezbędnie potrzebne :). 

Nawet jeżeli nie jesteś fanką publicznych tańców "godowych", znajomość takiego ruchu pomoże Ci opanować obrotową rurę - bo na niej, wszystko sprowadza się do kontroli ciała i jego napięcia. Dlatego tak wiele uwagi poświęcamy na rozciąganie, a także na wzmocnienie naszych mięśni :). Miłego bujania!

Do poradnika Jak nauczyć się zmysłowych ruchów w pole dance przypisano następujące tagi:

taniec taniec na rurze pole dance zmysłowy taniec nauka tańca na rurze ćwiczenia taneczne w domu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak nauczyć się zmysłowych ruchów w pole dance skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...