Jak przetrwać w trudnych warunkach - 5 pomysłów

Poradnik dodany przez: Spryciarze.pl
8758 0

Pora na survival, czyli coś, co przydać się może każdemu w niespodziewanych momentach. To nie tylko patenty na sytuacje ekstremalne. Zawsze na biwaku nad jeziorem mogą skończyć Ci się zapałki, może coś się zepsuć, może się skończyć woda albo musisz potrzebować coś naprawić.

W tym odcinku znajdziesz sposoby na to, jak zrobić:
- niegasnące zapałki,
- linkę z plastikowej butelki,
- zbierane wody,
filtr do wody,
- pułapkę na ryby.
Sztuka przetrwania pozwoli przygotować się na niespodziewane i ekstremalne sytuacje. Zwłaszcza ci, którzy dużo podróżują, mogą jej potrzebować. Nigdy nie wiesz, kiedy znajdziesz się w momencie, kiedy musisz sam zrobić np. filtr do wody. Wystarczy wypadek na szlaku, zgubienie bagażu, awaria samochodu na odludziu i czekanie na pomoc. Nie mówiąc o rzadkich, ale wcale nie niemożliwych zdarzeniach takich jak awaria łodzi czy samolotu. Wtedy dostęp do wody i sieć rybacka mogą zadecydować o przetrwaniu.
Te survivalowe sposoby mogą przydać się w bardzo nieoczekiwanych momentach. Albo sztuka przetrwania może być po prostu czymś, czym można zaimponować kumplom podczas wspólnego wypadu za miasto na ryby czy grilla.
Obejrzyj „5 sposobów na” i dowiedz się, jakie to może być proste, a potem sam wypróbuj skuteczność. Od tej pory będziesz wiedzieć, jak nie dać się pragnieniu, czego użyć do doraźnych napraw albo co zrobić, jeżeli zawsze gasną Ci zapałkiSurvival to sztuka przeżycia w dziczy i w trudnych warunkach, ale także pomysł na niecodzienną zabawę. Zobacz też inne nasze filmy, w których znajdziesz więcej przydatnych sposobów na radzenie sobie w sytuacjach, gdy nie masz pod ręką zaopatrzenia. 

Bejcownicy: https://www.facebook.com/groups/bejcownicy/

Składniki:

  • NIEGASNĄCE ZAPAŁKI 0:46
  • BUTELKOWA LINA 1:34
  • ZESTAW DO ZBIERANIA WODY 2:43
  • FILTR DO WODY 3:34
  • SURVIVALOWA PUŁAPKA NA RYBY 4:44
  • My w social media:
  • http://5sposobowna.tv/social

Do poradnika Jak przetrwać w trudnych warunkach - 5 pomysłów przypisano następujące tagi:

survival zapałki sztuka przetrwania filtr do wody sieć rybacka

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przetrwać w trudnych warunkach - 5 pomysłów skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...