Jak używać krzesiwa - fakty i mity

Poradnik dodany przez: Ton1k
14643 5

Dziś zapraszam na film traktujący o krzesiwach syntetycznych. Tak jak w przypadku innych rzeczy i akcesoriów survivalowych tak i przy krzesiwach syntetycznych powstało bardzo wiele mitów i nieprawdziwych informacji. Co jest prawda a co błędną opinią mam nadzieję odpowiedzieć wam w tym poradniku. Bushcraft, tak samo jak survival to sztuka przetrwania i sztuka używania oraz wytwarzania różnych przedmiotów. Każdy ma swoje przekonania i techniki, które mniej lub więcej pokrywają się z innymi. Nikt tego nie neguje jednak czasem zdarzają się skrajne poglądy i sposoby oraz opinie, które trzeba sprawdzić i przy których trzeba rozwiać wszelkie wątpliwości. 

Zobacz jakie krzesiwo wybrać i jak prezentują się krzesiwa syntetyczne. Sprawdź też inne poradniki na moim profilu jeśli lubisz bushcraft i survival.

Zapraszam także wszystkich fanów survivalu i bushcraftingu na bloga, gdzie poruszane są przeróżne tematy związane i z technikami przeżycia jak i z akcesoriami survivalowymi: http://bushcraftowy.pl/

Do poradnika Jak używać krzesiwa - fakty i mity przypisano następujące tagi:

survival bushcraft akcesoria survivalowe survival krzesiwo jakie krzesiwo wybrać krzesiwa syntetyczne

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak używać krzesiwa - fakty i mity skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...