Jak wykonywać podstawowe zaginania w tradycyjnym origami

Poradnik dodany przez: Travinski
11364 0

Oto poradnik związany z origami tradycyjnym w którym poznacie podstawowe zagięcia w origami. Są one używane w bardzo wielu modelach i projektach, więc jako początkujący fan origami powinieneś je poznać. 

Bazy w origami to podstawy origami których często się nie tłumaczy przy wielu projektach, ponieważ są to rzeczy które trzeba znać, jeżeli chce się korzystać z bardziej profesjonalnych i zaawansowanych instrukcji. Na pewno kilka z tych podstaw znacie i robiliście na ich podstawie różne projekty. Ale nie wszystkie pewnie mieliście okazję wykorzystać więc oglądajcie. 

Co prawda wiele osób, które zajmują się origami pominie ten film, bo zazwyczaj szukamy w sieci poradników z których można złożyć jakiś konkretny model a nie typowej nauki zasad tej sztuki. Jednak jeżeli chcecie korzystać także z tekstowych poradników w których na początku mamy np. tylko jedno zdanie odnośnie tego, że naszą bazą jest np. trójkąt, to wtedy znając bazy w origami, łatwiej będzie nam przystąpić do wykonania takiego projektu.

Do poradnika Jak wykonywać podstawowe zaginania w tradycyjnym origami przypisano następujące tagi:

origami podstawy origami origami tradycyjne tradycyjne origami bazy w origami podstawowe zagięcia w origami

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonywać podstawowe zaginania w tradycyjnym origami skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...