Jak wykorzystać plastikowe nakrętki na 5 sposobów

Poradnik dodany przez: longmmuns
17028 0

5 rzeczy jakie można zrobić z plastikowych nakrętek, czyli zestaw DIY, który nie będzie trudny. No bo skoro ludzie robią różne rzeczy z butelek, to z plastikowych nakrętek też można coś zdziałać. 

A pierwszy pomysł to latarka ... ale nie taka zwykła, ponieważ po zamontowaniu diody w plastikowej nakrętce i wkręceniu jej z powrotem, cała butelka staje się lampką. W sumie można to nawet podciągnąć bo taki nieco bardziej rozbudowany life hack.

Drugi patent to samochodzik, gdzie plastikowe nakrętki są kółkami. Tej pozycji oczywiście nie mogło zabraknąć, bo jak wiadomo kiedy mamy silniczek i coś okrągłego to wiadomo, że warto zrobić coś, co jeździ. Taki samochodzik to fajna rzecz do zrobienia w domu i warto się przyłożyć do jego wykonania aby była dobra zabawa. W tym poradniku, projekt na szybko więc zapraszam do robienia różnych ulepszeń i modyfikacji. 

Trzecie DIY to już kuchenny gadżet, czyli mikser do kawy, kakałka, jajek i generalnie do wszelkich innych płynnych rzeczy, które chcemy zmieszać lub spienić. Jest moc, jest plastikowa nakrętka, jest silniczek i baterie. Nieduże, poręczne, warto zobaczyć.

Numer cztery na tej liście rzeczy typu zrób to sam to mini organizer majsterkowicza, czyli zestaw pojemników z szyjek butelek, które zostały przyklejone do starej płyty CD. Coś dla tych, co lubią mieć najważniejsze śrubki, nakrętki i inne patenty tego typu pod ręką. Oczywiście zastosowań do tak zrobionych pojemników jest wiele i sami pewnie wpadniecie na to, jak jeszcze można je wykorzystać. 

Ostatnim life hackiem i fajną rzeczą do zrobienia w domu jest pomysł na wieszaki. Proste i praktyczne.

Do poradnika Jak wykorzystać plastikowe nakrętki na 5 sposobów przypisano następujące tagi:

diy life hack zrób to sam plastikowe nakrętki fajne rzeczy do zrobienia w domu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykorzystać plastikowe nakrętki na 5 sposobów skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...