Jak złożyć elfa z papieru

Poradnik dodany przez: Onso
23614 5

Tutorial z tworzeniem elfa z papieru według pomysłu Riki Saito. Na początku poradnika jest pokazany efekt końcowy, więc możecie sprawdzić czy chcecie zrobić takiego elfa z papieru. 

To złożenie jest wykonane metodą origami klasycznego i jest to pomysł na figurkę z papieru. W poradniku wszystko jest super dokładnie pokazane więc no nie ma możliwości aby ktoś sobie nie poradził, tym bardziej, że to złożenie jest jednym z prostszych jakie mam na swoim profilu. 

A zapewne każdy fan origami czasem zastanawia się co zrobić z papieru i poszukując inspiracji, tutoriali i wskazówek, można natknąć się na bardzo ciekawe rzeczy, znacznie bardziej interesujące niż oklepane pieski i kotki. 

Papierowe figurki to jedna z rzeczy jakie można składać z papieru a pomysłów origami jest całe mnóstwo. Ja na swoim przykładzie wiem, że najlepiej jednak znaleźć pomysł który jest pokazany na video. Wtedy nawet te trudniejsze złożenia idą zdecydowanie łatwiej. Dlatego zapraszam do tego poradnika i do wykonania elfa z papieru

 

Składniki:

  • Papier do origami 15 cm na 7.5

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak złożyć elfa z papieru skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...