Jak złożyć postać Mario z papieru

Poradnik dodany przez: Onso
24448 5

Super Mario ... kto nie grał w ta grę to chyba w jaskini się chował. Teraz najbardziej znana postać gier wideo w wersji papierowej. Proste złożenie nie umniejsza efektowi końcowemu. Postać Mario wygląda bardzo fajnie i można ją zrobić w większym formacie. Poniżej macie wymiary. Wystarczy je powiększyć zachowując proporcje. 

4.2cm x 12.6cm (1:3)

5cm x 8.3cm (3.5)

Papierowe figurki wyglądają świetnie, szczególnie kiedy wydrukujemy już kolorowe schematy. Link do schematów postaci z gry Super Mario macie w składnikach pod opisem. 

Takie złożenie to ciekawy pomysł origami i może też służyć za zabawkę. W końcu Mario to bardzo pozytywna postać z gier komputerowych. Figurki z papieru takie jak ta łatwo złożyć i dają one dużo radości. W poradniku wszystko jest dokładnie pokazane a dodatkowo są pokazywane schematyczne obrazki przy każdym złożeniu.

Mario z papieru już czeka na Ciebie. Zrób tez inne postacie aby mieć komplet. Wszystkie schematy w linku. Wpadajcie i składajcie razem z poradnikiem

Składniki:

  • Link do schematów (znajdziecie tam nie tylko postać Mario)
  • https://drive.google.com/folderview?id=0B3MU-uaEmg4SbTRaUlpGUHdUVnc&usp=sharing

Do poradnika Jak złożyć postać Mario z papieru przypisano następujące tagi:

origami papierowe figurki figurki z papieru postacie z papieru mario z papieru postać mario ciekawe origami pomysły origami

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak złożyć postać Mario z papieru skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...