Jak zrobić ciekawą kopertę z kartką ukrytą w środku

Poradnik dodany przez: szeszelnik
5832 0

Proste origami dla dzieci może przybierać różne postaci. To nie tylko trójwymiarowe figurki zwierząt i kwiatów. Potocznie nazwiemy origami każdą składaną formę z papieru, a te najprostsze projekty diy mogą stać się dobrym początkiem i zachętą do doskonalenia umiejętności składania ozdób z papieru.

Ale do rzeczy! W tym wideo zobaczysz, jak powstaje efektownie złożona, kolorowa kartka okolicznościowa z kopertą. Potraktuj to mało małe origami krok po kroku dla każdego. Możesz przygotować taką kartkę razem z dzieckiem albo samodzielnie. W środku koperty umieścić możesz różne treści, przyda się więc na wiele okazji. A dobór kolorów użytych papierów także łatwo dopasujesz do okoliczności.

Na co przyda się taka papierowa koperta z zawartością w postaci arkusza z życzeniami? Możesz wykorzystać ją na życzenia dołączone do prezentu. Będzie piękną oprawą wtedy, gdy chcesz podarować komuś gotówkę np. na ślub czy osiemnastkę, ale szukasz czegoś bardziej efektownego niż prosta biała koperta. Pomieści także dawne na prezent drobne gadżety: wypasiony pendrive, kartę podarunkowyxh, bilety na wymarzony koncert albo… kluczyki do samochodu lub motocykla. Czyż taki prezent nie zasługuje na najpiękniejszą oprawę, a wyjęcie go z koperty nie będzie zaskoczeniem?

Takie proste papierowe origami przyda się również jako własnoręcznie przygotowane zaproszenia. Odpowiednio ozdobiona koperta od razu pokaże, że jest to zaproszenie na ślub, chrzciny, komunię, świętowanie ukończenia studiów czy co tylko wymyślisz i czego potrzebujesz. Daj się porwać fantazji zdobienia, a na pewno koperta będzie sympatycznym akcentem odpowiednim na dowolną okazję.

YouTube channel: https://www.youtube.com/channel/UCRkkRpYn6FclM8Ij307FxGw

Mój blog: https://www.mishellka.com/

Instagram: https://www.instagram.com/iammishellka/ 

Do poradnika Jak zrobić ciekawą kopertę z kartką ukrytą w środku przypisano następujące tagi:

kartka origami gadżety ozdoby z papieru origami dla dzieci origami krok po kroku

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić ciekawą kopertę z kartką ukrytą w środku skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...