Jak zrobić ogródek wertykalny z palety

Poradnik dodany przez: TomaszLen
24257 0

O wykorzystaniu drewnianej palety napisano już wiele. Podczas budowy i remontu wiele osób pokazuje jak takie drewniane palety wykorzystać. Wiele z tych pomysłów do ogrodu jest po prostu skomplikowanych, a nawet jeśli nie to wymagają swojego własnego ogródka lub większej działki.

Dzisiaj zaprezentujemy jak zrobić swój własny ogród z palet. Nasz pomysł nie będzie wymagał od Was posiadania hektara ziemi, czy własnego ogrodu. Jeśli mieszkacie w mieszkaniu, to wystarczy Wam balkon, może być niewielki, na który postawicie palety. Inspiracją niech będą dla Was ogrody, w których kwiaty ustawione są poziomami.

Pomysły do ogrodu nie muszą być skomplikowane, a tym bardziej na balkon. Dlatego dzisiaj pokażę Wam jak zrobić ogródek wertykalny z palety. Takie rozwiązanie, jak już wcześniej wspomniałem, będzie dla Was świetne jeśli chodzi o ograniczone miejsce. Przy niewielkim nakładzie pracy i z wykorzystaniem drewnianych palet będziemy mieli wspaniały ogródek.

Zobaczcie jak wykonać swój własny ogród z palety, więc jeśli nie wiecie co zrobić z drewnianych palet, to serdecznie zapraszamy.

Do poradnika Jak zrobić ogródek wertykalny z palety przypisano następujące tagi:

budowa i remonty drewniane palety pomysły do ogrodu palety inspiracje ogród z palety co zrobić z drewnianych palet

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić ogródek wertykalny z palety skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...