Jak zrobić ozdobne kwiaty z czasopism

Znalazł: justin
Źródło filmu: YouTube
19119 0

Dekoracje z papieru to jedne z tych rzeczy, które praktycznie nic nas nie kosztują i które możemy dość łatwo sami wykonać. wystarczy mieć swój pomysł na takie ozdoby domowe albo zaczerpnąć inspiracji z tego typu poradników które łatwo znajdziecie w sieci. Dekoracje z papieru w tym wypadku będą z motywem kwiatów a dokładniej będą to kolorowe kwiaty z papieru wykonane z kolorowych stron różnych czasopism lub kolorowych gazet i magazynów.

Na pewno nie każdy lubi takie papierowe dekoracje ale jest to jeden z pomysłów n wykorzystanie papieru do wykonania ozdób w domu. Jeżeli Tobie się podoba to bierz się za wykonanie własnych papierowych kwiatów a jeżeli nie to musisz poszukać innych poradników  innymi pomysłami na dekoracje w domu. Na moim koncie jest kilka takich pomysłów więc poszukiwania możesz zacząć tutaj. Fajne rzeczy też można znaleźć na inspiracja na spryciarze.pl albo na podobnych stronach zamieszczających zdjęcia prostych i ciekawie wykonanych domowych ozdób oczywiście nie tylko z papieru.

Składniki:

  • Kolorowe czasopisma
  • Klej na gorąco
  • Chińskie pałeczki albo coś podobnego

Do poradnika Jak zrobić ozdobne kwiaty z czasopism przypisano następujące tagi:

porady dekoracje w domu ozdoby do domu kwiaty z papieru papierowe kwiaty ozdoby domowe dekoracje z papieru papierowe dekoracje

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić ozdobne kwiaty z czasopism skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...