Jak zrobić wojskowy pokrowiec na telefon

Poradnik dodany przez: KELTHOS
6339 0

Lubisz działać zgodnie z zasadą zrób to sam i chcesz stworzyć unikalny i ciekawy zarazem pokrowiec na telefon? Dobrze się składa! W tym poradniku dowiesz się jak przygotować pokrowiec, który z pewnością będzie wyróżniał się na tle innych.

Co sprawi, że będzie on inny? Otóż... Kamuflaż! Tak, to będzie etui na telefon stylizowane na etui wojskowe. Oczywiście dobrany kamuflaż będzie zgodny z obecnie kamuflażem wykorzystywanym przez Polską Armię czyli wz93. Chyba każdy kojarzy motyw liścia dębu z mundurów Wojska Polskiego. Materiał w wz93 jest ogólnie dostępny, także spytaj w pasmanterii lub zamów odpowiednią ilość za pośrednictwem internetu.

Do wykonania tego gadżetu na telefon będziesz potrzebował materiału, igły i nici, rzepu, trochę taśm i oczywiście czasu.

Wideoporadnik zawiera instrukcję krok po kroku, także z odwzorowaniem ruchów nie powinno być problemu. Pamiętaj też, że to tylko inspiracja i zawsze możesz wprowadzić dowolne udogodnienia. Dopasuj etui pod siebie tak, żeby spełniało Twoje oczekiwania. Taki gadżet do telefonu musi zadowalać przede wszystkim Ciebie więc pomyśl chwilę i być może nasunie Ci się dodatkowe rozwiązanie. Może dodatkowa mała przegródka na powerbank? W końcu jeżeli szukasz etui w kamuflażu to znak, że aktywnie spędzasz czas. Może jesteś harcerzem, może grasz w ASG, a może po prostu lubisz wędkować? Nie istotne, istotne jest to, że kieszeń możesz dopasować wedle własnych potrzeb i zainteresowań.

Tak przygotowanie etui na telefon z pewnością go zabezpieczy, dzięki czemu będzie mniej narażony na uszkodzenia. Wiadomo, że w terenie całkiem łatwo można uszkodzić telefon, więc każde zabezpieczenie się przyda, a jak będzie do tego wyglądać tak stylowo to już w ogóle bajka! :)

Do poradnika Jak zrobić wojskowy pokrowiec na telefon przypisano następujące tagi:

szycie zrób to sam etui na telefon pokrowiec na telefon gadżety do telefonów wz93

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić wojskowy pokrowiec na telefon skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...