Jakie są podstawowe chwyty rękoma w Pole Dance

Poradnik dodany przez: MiAnna
10393 0

Kto by pomyślał, że temat związany z tańcem na rurze jest tak szeroki i że tyle poradników można stworzyć na temat pole dance. I to już nie chodzi nawet o same figury, których można się nauczyć a o cały zakres innych, pobocznych ale też i ważnych rzeczy, takich jak na przykład ćwiczenia, nastawienie, stroje, techniki oraz ... dieta. Są to rzeczy, które składają się ładnie w całość, dając całe kompendium wiedzy o tańcu na rurze, które staje się coraz bardziej popularnym zajęciem i jest traktowane jako hobby dla dziewczyny a nie jako temat tabu. Tym bardziej, że już nawet podstawy tańca na rurze są wymagające fizycznie a co za tym idzie nie jest to takie proste jak może się wydawać. Trzeba na to poświecić czas i chęci ale uwierzcie, że taka forma ćwiczeń i taka forma tańca bardzo wciąga. No i nie potrzebujemy partnera jak to zwykle w tańcu bywa. To też dodatkowy plus, gdyż nie jesteście od nikogo zależne.

A w tej odsłonie zacznie się seria poradników związanych z różnymi sposobami trzymania, czyli chodzi o chwyty w pole dance. Jest takie powiedzenie, że figurę w tańcu na rurze umiesz dopiero wtedy, gdy wykonujesz ją bez problemu na obie strony. Ale jeżeli chcesz wejść na jeszcze bardziej zaawansowany poziom, to spróbuj wykonać daną figurę w tańcu na rurze za pomocą różnych chwytów!

Przykładowo dla bardziej zaawansowanych pole dancerek może to być np. Butterfly w Baseball grip :) Dlatego warto być otwartą na inne wariacje i zmiany, bo nigdy nie wiesz kiedy okaże się, że trafisz na coś cudownego! Albo może też być i tak, że figura która ciągle Ci nie wychodziła w innym chwycie w końcu przejdzie do figur zaliczonych :)

Do poradnika Jakie są podstawowe chwyty rękoma w Pole Dance przypisano następujące tagi:

taniec taniec na rurze pole dance kurs tańca na rurze podstawy tańca na rurze hobby dla dziewczyny

Skomentuj poradnik

Poradnik Jakie są podstawowe chwyty rękoma w Pole Dance skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...