Jak złożyć serce ze skrzydełkami z jednej karki papieru

Poradnik dodany przez: Onso
29336 0

Serce origami ze skrzydełkami ale w dwukolorowym wydaniu. Można powiedzieć, że jest to ulepszona wersja poprzedniego poradnika który pokazywałem. To serce ze skrzydełkami wygląda lepiej i takie serce z papieru osobiście mi się bardziej podoba. Ale w sumie to kwestia gustu. Tak czy inaczej jeżeli ktoś chciałby wykonać ten projekt stylem klasycznego origami niech ogląda ten poradnik. 

Tutaj origami krok po kroku jest pokazane i wytłumaczone i w sumie teoretycznie każdy powinien być w stanie wykonać coś takiego. Cyba bardziej już nie da się dokładniej przedstawić tego pomysłu. Nauka origami na podstawie takich właśnie projektów i poradników jak to serce ze skrzydełkami to czysta frajda i nie czeka nas frustracja związana z tym, że coś jest niedokładne albo niewyraźnie przedstawione w tym origami. Pomysły niech dla was będą fajnymi zadaniami które także przydadzą wam się jako ozdoby z papieru i jako upominki lub dodatki do prezentów. 

Zapraszam do poradnika i do innych pomysłów origami na moim profilu

Składniki:

  • Dwukolorowy papier 15 cm na 15 cm

Do poradnika Jak złożyć serce ze skrzydełkami z jednej karki papieru przypisano następujące tagi:

origami tutorial poradnik walentynki nauka origami origami pomysły klasyczne origami serce z papieru serce origami serce ze skrzydełkami origami krok po kroku

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak złożyć serce ze skrzydełkami z jednej karki papieru skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...