Jak zrobić papierową parasolkę, którą można złożyć

Poradnik dodany przez: bartoliniMG
9747 0

W filmie zobaczysz w jaki sposób zrobić ładną parasolkę z papieru, którą można zamykać i otwierać. Origami to sztuka ozdobnego składania papieru, pozwalająca na stworzenie wielu ładnych przedmiotów, które mogą zostać wykorzystane jako dekoracje. Fajne rzeczy tego typu zrobimy sami, wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami.

Kolorowa parasolka do ozdoba, którą można udekorować na przykład drinki. Taki efektowny dodatek wykonamy w kilka chwil ze zwykłego kawałka papieru, wystarczy znać odpowiednią technikę. W poradniku zobaczymy krok po kroku jak zginać arkusz, żeby osiągnąć taki efekt. Origami 3d wygląda wyjątkowo ładnie, a nie jest wcale trudne do zrobienia. Rzeczy z papieru są ładne i tanie, bez problemu przygotujemy je w domu. Składanie origami to świetny sposób na hobby, które będzie przyjemne i relaksujące. Nie wymaga żadnych specjalnych narzędzi, wystarczy papier i trochę cierpliwości, żeby wyczarować naprawdę fajne rzeczy.

Origami 3d może wydawać się bardzo skomplikowane do zrobienia. W praktyce wystarczy jednak po prostu dobry poradnik, dzięki któremu poznamy wszystkie czynności niezbędne do zrobienia ładnej parasolki. W filmie zobaczymy jak złożyć i połączyć papier, żeby zrobić wyjątkowo efektowną dekorację. Parasolka wykonana według tych instrukcji będzie się składać i rozkładać jak prawdziwa. Może być ozdobą lub zabawką dla dziecka. Starannie wykonane rzeczy z papieru prezentują się bardzo ładnie, zwłaszcza jeśli wykorzystamy kolorowy papier wysokiej jakości. Wystarczy kilka chwil, żeby zrobić estetyczne ozdoby, które wykorzystamy do domu lub na upominki.

Do poradnika Jak zrobić papierową parasolkę, którą można złożyć przypisano następujące tagi:

origami drinki origami 3d rzeczy z papieru fajne rzeczy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić papierową parasolkę, którą można złożyć skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...