Jak zrobić papierową parasolkę, którą można złożyć

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Origami
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 28.12.2017 / 14:00
  • Odsłony: 1 629
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

bartoliniMG

Do poradnika jak zrobić papierową parasolkę, którą można złożyć przypisano następujące tagi:

W filmie zobaczysz w jaki sposób zrobić ładną parasolkę z papieru, którą można zamykać i otwierać. Origami to sztuka ozdobnego składania papieru, pozwalająca na stworzenie wielu ładnych przedmiotów, które mogą zostać wykorzystane jako dekoracje. Fajne rzeczy tego typu zrobimy sami, wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami.

Kolorowa parasolka do ozdoba, którą można udekorować na przykład drinki. Taki efektowny dodatek wykonamy w kilka chwil ze zwykłego kawałka papieru, wystarczy znać odpowiednią technikę. W poradniku zobaczymy krok po kroku jak zginać arkusz, żeby osiągnąć taki efekt. Origami 3d wygląda wyjątkowo ładnie, a nie jest wcale trudne do zrobienia. Rzeczy z papieru są ładne i tanie, bez problemu przygotujemy je w domu. Składanie origami to świetny sposób na hobby, które będzie przyjemne i relaksujące. Nie wymaga żadnych specjalnych narzędzi, wystarczy papier i trochę cierpliwości, żeby wyczarować naprawdę fajne rzeczy.

Origami 3d może wydawać się bardzo skomplikowane do zrobienia. W praktyce wystarczy jednak po prostu dobry poradnik, dzięki któremu poznamy wszystkie czynności niezbędne do zrobienia ładnej parasolki. W filmie zobaczymy jak złożyć i połączyć papier, żeby zrobić wyjątkowo efektowną dekorację. Parasolka wykonana według tych instrukcji będzie się składać i rozkładać jak prawdziwa. Może być ozdobą lub zabawką dla dziecka. Starannie wykonane rzeczy z papieru prezentują się bardzo ładnie, zwłaszcza jeśli wykorzystamy kolorowy papier wysokiej jakości. Wystarczy kilka chwil, żeby zrobić estetyczne ozdoby, które wykorzystamy do domu lub na upominki.

Kategoria: Sztuka i Rzemiosło > Origami

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić papierową parasolkę, którą można złożyć skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków